Neşeli ingilizce

Time Of English Eğitim Sistemi

  • Time Of English Eğitim Sistemi

 

Time Of English; uzman öğretmenler tarafından, pratik bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyenler  için hazırlanmış, zengin materyalli bir dil öğretim sistemidir.

Bu sistemde Kitaplar, CD-ROM’lar, DVD videolar, Audio CD’ler ve internet hizmeti yer almaktadır.

Peki, bu zengin materyaller nelerden oluşur?

KİTAPLAR
10 adet etkinlik kitabı: Beginner, elementary, pre-intermediate ve intermediate seviyeleri baz alınarak hazırlanan fasiküllerde, öğrenilen bilgilerin alıştırmalar üzerinden pekiştirilmesi hedeflenmiştir.

2 adet  gramer kitabı: Bu kitaplarda dil bilgisi konu anlatımlarına, cümle kurulum yapılarına, kelime kalıplarına ve zaman kullanımlarına öncelik verilmiştir. Etkinlik kitaplarında takıldığınız noktalara dönüp bu kitaplardan göz atabilirsiniz.

 

CD-ROM’lar
10 adet CD-Rom: Etkinlik kitaplarına paralel olarak hazırlanan CD-ROM’ların içerisinde; çalışma sayfaları, etkileşimli alıştırmalar, kelime oyunları, ses analizi ve “text to speech”  uygulamaları yer almaktadır.

 

DVD Videolar
10 DVD’de konu anlatım videoları: Konu anlatım videolarında tüm içeriklere paralel bir şekilde uzman öğretmenlerin ders anlatımları yer almaktadır. Gramer ve etkinlik kitaplarındaki konuların anlatımlarının yanı sıra konularla ilişkili diyalogların da skeçlerle canlandırılmış halleri konuların pekiştirilmesi ve pratik bir şekilde konuşmaya yardımcı olması amacıyla tasarlanmıştır.

 

 

 

AUDIO CD’ler
4 adet MP3: Etkinlik kitaplarında yer alan alıştırmaların cevap anahtarları öğrenciye bu mp3lerde sesli olarak sunulmaktadır.

 

KELİME KARTLARI:

Gündelik hayatta en sık kullanılan 1500 sözcük, düzenli ve düzensiz fiillerin listesi, kategorilere göre ayrılmış çeşitli kelimelerin Türkçe anlam ve telaffuzlarının yer aldığı minik kartlardan oluşmaktadır.

 

İNTERNET HİZMETİ
İnternet hizmeti: Seti alıp aktivasyonunuzu gerçekleştirdiğiniz andan itibaren, www.timeofenglish.com sitesinde yer alan; sizlere rehberlik edecek kılavuz niteliğindeki videoları izleyebilir, bol bol konu tekrarı yapmanızı sağlayacak oyun tadındaki etkileşimli alıştırmaları yapabilir ve öğrendiklerinizi daha kalıcı hale getirmenize yardımcı olacak quizleri çözebilirsiniz. Ayrıca sitede hizmet veren öğretmenler sizlerden gelecek olan sistem ve çalışma şekilleriyle ilgili soruları da cevaplamaktadır. Sık sık güncellenen diğer tüm hizmetlerimizden de üyeliğiniz boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Sizler de teknoloji eşliğinde dil öğrenmenin tadına varın…